Asistent Programator

S.C. MIT SOLUTIONS TEAM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistentul Programator se va ocupa cu:
- elaborarea modulelor de cod în limbaje de programare folosind medii de dezvoltare integrate;
- configurarea aplicațiilor necesare, testarea aplicațiilor și modificarea programelor;
- oferirea de asistență utilizatorilor pentru folosirea proiectelor software dezvoltate;
- asigurarea bunei funcționări a echipamentelor din dotare;

CERINTE

Candidatul ideal:
Studii superioare de specialitate în domeniul IT.
Cunoștințe solide de operare PC.
Abilități excelente de comunicare.
Capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele limită și de a îndeplini sarcinile la timp.
Capacitate de sinteză și analiză.
Cunoașterea unei limbi străine reprezintă un avantaj.
Cunoștințe avansate în domeniul IT reprezintă un avantaj.
Cunoștinte de dezvoltare pe platforma Android reprezinta un avantaj.

Tehnologii utilizate: Java (Android), PHP, MySQL, C/C++, Perl, CSS, HTML

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Fundamentarea și dezvoltarea unei relații profesionale de lungă durată.
Pachet salarial motivant și competitiv.
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică si tânără.
Oportunitatea de a dezvolta o carieră în project management într-un domeniul de viitor.

ROUTER GPS furnizeaza cele mai flexibile, fiabile si inovative solutii de rutare harti, cu o recuperare dovedit rapida a investitiei. ROUTER GPS propune o noua abordare asupra modului in care sunt gestionate hartile in vederea obtinerii de avantaje economice. Cu alte cuvinte, ROUTER GPS ofera solutii de rutare harti avand ca scop minimizarea cheltuielilor si a timpului de transport. Zi de zi, echipa ROUTER GPS lucreaza la redefinirea permanenta a solutiilor pentru rutare harti propunandu-si ca tel final maximizarea productivitatii utilizatorilor. Astfel, solutia de rutare harti poate inspira utilizatorii sai sa acorde o atentie sporita inovatiilor propuse de ROUTER GPS.