Asistent operational

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru cautam un asistent operational, care sa indeplineasca urmatoarele atributii:
• Sa asigure in permanenta o privire de ansamblu asupra activitatii care asigura suportul operational
• Sa aplice procedurile operational-comerciale in relatia cu clientii referitor la procesarea comenzilor
• Sa asigure livrarea produselor, tratarea solicitarilor clientilor (interni si externi)
• Sa coordoneze și sa verifice activitatea administrativa in vederea suport functional
• Se ocupa de organizarea diverselor activități administrative și de protocol
• Participa la şedinţe de management şi pregateste rapoartele
• Sa mentinera bazele de date in acord cu procedurile de lucru aferente
• Se ocupa de arhivare, scanare si transmiterea de diverse documente

CERINTE

• Sa aiba studii superioare absolvite
• Experienta de lucru intr-o pozitie similara minim 2 ani
• Cunostinte avansate operare PC (in special Excel, Word)
• Experienta utilizare CRM
• Excelente abilitati de coordonare si control
• Excelente abilitati de comunicare si relationare
• Capacitate de analiza si sinteza
• Orientare catre rezultate
• Atitudini: responsabilitate, integritate, orientare catre client, spirit de echipa, proactivitate, constientizarea costurilor
Persoanele interesate pot trimite Cv-ul pe e-mail la adresa: iuliana.apopei@abchumancapital.ro

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/