Asistent medical obstetrica ginecologie

Fundatia Marie Stopes International Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditii :
-activitati specifice domeniului obstetrica ginecologie ( recoltare probe biologice,sterilizare instrumentar, pregatire cabinete etc)
-asista medicul pe durata interventiilor si procedurilor medicale
-efectueaza proceduri medicale si tratamente la recomandarea medicului

CERINTE

-absolventa scoala sanitara
-autorizatie libera practica valabila/certificat de membru OAMGMAMR
-experienta in profesie minim 3 ani din care cel putin 1 an in sectia obstetrica ginecologie
-persoana organizata,cu initiativa,capacitate de adaptare la nou,empatica
-disponibilitate imediata sau in maxim 2/3 saptamani.

BENEFICII OFERITE

-oferim contract de munca , incadrare cu norma intreaga, bonuri de masa( dupa expirarea perioadei de proba), program flexibil, mediu de lucru placut.

Clinica Marie Stopes face parte din organizatia cu acelasi nume , cu sediul la Londra , si detinatoare a mai mult de 40 de clinici in intreaga lume . Suntem prima clinica de acest gen deschisa in Romania dupa revolutie , avem o cultura organizationala solida si resurse umane de calitate. Dorim sa ramanem pe piata serviciilor medicale romanesti ca parteneri de incredere