Asistent medical generalist

Clinica Eliade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza proceduri medicale ( inclusiv recoltari ) si tratamente la recomandarea medicului
- Participa la educatia medicala a pacientului
- Pregateste instrumentarul, aparatura necesara si asista medicul pe durata interventiilor si procedurilor medicale

CERINTE

- Experienta minim 2 ani
- Studii de specialitate
- Certificat de membru ( ALP ) si Asigurare MALPRAXIS valabile
- Excelente abilitati de comunicare, empatie, orientare spre nevoile pacientului, atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate si responsabilitate, abilitati de munca in echipa
- Dorinta de dezvoltare, proactivitate, implicare
- Cunostiinte despre procedura de sterilizare
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Abilitati de operare PC, introducere date
- Limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut intr-o echipa de profesionisti
- Pachet salarial atractiv
- Training de specialitate la locul de munca
- Consolidarea de cunostiinte in domeniu medical si posibilitatea de promovare in interiorul clinicii

DESCRIEREA FIRMEI

Spa Medical&Chirurgie estetica