Asistent Medical Generalist

PROFILES RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura pregatirea completa a pacientului pentru consultatii, tratamente si interventii chirurgicale;
- Realizeaza pregatirea properatorie a pacientului conform indicatiilor medicale;
- Monitorizeaza pacientul dupa interventii/ tratamente;
- Participa la pregatirea interventiilor chirurgicale si asista medicul pe parcursul interventiei, in limitele sale de competenta;
- Raspunde de ordinea, curatenia si dezinfectia la locul de munca;
- Verifica starea de functionare a aparatelor existente in sala si asigura consumabilele / medicamentele utilizate in sala de operatie;
- Asigura pregatirea si sterilizarea materialului si instrumentarul pentru interventiile chirurgicale;
- Executa sub supravegherea si indrumarea medicului anumite tehnici si tratamente medicale, in limitele sale de competenta.

CERINTE

• Absolvent Scoala Postliceala Sanitara, cu aviz de libera practica si asigurare de malpraxis valabile;
• Experienta pe un post similar (reprezinta avantaj);
• Buna capacitate de comunicare, organizare, seriozitate;
• Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu, constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Activitatea se va desfasura intr-un mediu de inalt profesionalism avand la dispozitie cea mai performanta tehnologie alaturi de o echipa de medici renumiti in domeniu,

Profiles Recruitment reprezinta o firma de recrutare, selectie si plasare de personal acreditata ANOFM ca furnizor de servicii de mediere a muncii pe piata interna din anul 2004.

CE NE RECOMANDA?

10 Ani in care activitatea desfasurata a fost ghidata de seriozitatea si profesionalismul cu care a fost tratata si solutionata fiecare cerere de angajare personal.

PROFESIONALISM – reprezentat de calitatea serviciilor oferite, de pregatirea personalului nostru, de candidatii prezentati pe lista scurta

EFICIENTA – reprezentata de promtitudinea cu care solutionam cererile primite

SIGURANTA – reprezentata de seriozitatea cu care sunt efectuate verificarile si testarile pentru fiecare candidat prezentat