Asistent medical Cheshire, Croyden, Essex, Lancashire, Norfolk, Skipton, Peterborough , Skipton, Aberdeen

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Asistent medical
Tara : Marea Britanie
Locatie : Cheshire, Croyden, Essex, Lancashire, Norfolk, Skipton, Peterborough , Skipton, Aberdeen
Pozitii disponibile: 1
Locul de munca: Centru De ingrijire
Salariu : 25.000- £28,080 lire sterline pe an

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asigurata de angajator contr cost
• Biletul de avion este platit de candidat
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Bonusuri- prime de concediu,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.