ASISTENT MEDICAL

Home Medical Assistance

Job expirat

RESPONSABILITATI

Home Medical Assistance, furnizor autorizat de ingrijiri medicale la domiciliu, recruteaza asistenti medicali in vederea colaborarii in regim part-time / full-time pentru ingrijirea medicala a pacientilor la domiciliu.

CERINTE

Cerinte
- Experienta in domeniu de minim 2 ani;
- Autorizatie de Libera Practica;
- Asigurare de Malpraxis;
- Capacitate de organizare a activitatii individuale;
- Atitudine profesionala in relatia cu pacientii.

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- Contract de munca full-time / part-time;
- Decontare transport;
- Asigurarea materialelor sanitare folosite;
- Pachet salarial atractiv in functie de numarul de sedinte efectuate la domiciliul pacientilor;
- Program flexibil;
- Integrarea intr-o echipa de profesionisti tanara si dinamica.

Pentru informatii suplimentare, nu ezitati sa ne contactati via email: prafananca@yahoo.com sau la telefon: 0756.052.789.
Asteptam cu interes candidaturile dvs.!

Home Medical Assistance este furnizor autorizat de ingrijiri medicale la domiciliu in contract cu Casele de Asigurari de Sanatate din Municipiul Bucuresti.