Asistent Medical

MBSP

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

- administrarea tramatamentelor pe cale orala sau injectabila
- masurarea si monitorizarea functiilor vitale
- testarea glicemiei
- pansarea escarelor
- oferirea primului ajutor in situatii de urgenta
- comandarea medicamentelor
- completarea planurilor de ingrijire a pacientilor
- oferirea de suport moral rezidentilor in vederea stabilirii unor relatii cat mai apropiate cu acestia

CERINTE

- Detinerea calificarii de ASISTENT MEDICAL GENERALIST
- Minim 2 ani experienta in spitale sau clinici
- Cunoasterea limbii engleza la nivel conversational
- Atitudine pozitiva
- Dorinta de lucra minim un an pe acest post

BENEFICII OFERITE

- Contract full-time
- Training-uri de specialitate

MBSP este o companie specializata in programe de dezvoltare organizationala, oferind servicii de training, coaching, evaluare organizationala, recrutare, consultanta in accesarea fondurilor structurale, organizarea de evenimente, externalizarea fortei de vanzari.
In concordanta cu propriile credinte organizationale, consideram ca misiunea noastra este de a fi suport si implicit, valoare partenerilor nostri. In demersul nostru profesional dorim sa construim competenta, incredere, respect, elemente necesare pentru o afacere de lunga durata indiferent de contextul economic.