Asistent marketing online

ShopMania NET

Job expirat

RESPONSABILITATI

* initiaza si implementeaza strategii de marketing specifice domeniului e-commerce;
* administreaza campaniile in desfasurare pe canelele de social media;
* dezvolta si administreaza campanii PPC si affiliate marketing;
* monitorizeaza rezultatele si optimizeaza campaniile in functie de performanţele lor şi a eficienţei investiţiilor.

CERINTE

* Persoana dinamica si proactiva;
* Obligatoriu experienta de min. 2 ani intr-un post similar cu responsabilitati specifice de online marketing;
* Experienta in coordonarea campaniilor de promovare pe canale de social media, campaniilor PPC si affiliate marketing;
* Aptitudini de comunicare deosebite si atentie la detalii;
* Cunostinte solide in domeniul e-commerce;
* Cunoasterea limbii engleze (scris, vorbit, citit) la un nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

* mediu de lucru stabil, placut si dinamic;
* oportunitati de dezvoltare si promovare;
* salarizare pe masura experientei si a performantei, tichete masa, asigurare medicala.

DESCRIEREA FIRMEI

Smart web solutions