Asistent Marketing Online

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

ctivitati de redactare si editare de materiale pentru diferite categorii de public (comunicate de presa, articole si materiale redactionale, discursuri, brosuri, buletine informative).
Creeaza , implementeaza si urmareste desfasurarea strategiilor de social media, website, campanii de promovare, etc. (google adwords, facebook).
Conceperea strategiilor optime pentru dezvoltarea notorietatii companiei prin elemente specifice.

CERINTE

Studii superioare finalizate.
Experienta pe un post similar de 2 ani.
Abilitatea de a se exprima excelent in scris (vocabular, conceptie si redactare) si de a-si modifica stilul de exprimare in functie de brief-ul primit, de impactul propus asupra publicului tinta,abilitati de exprimare verbala.
Foarte bune cunostinte de operare PC (Pachet Office).
Limba engleza – nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Salariu in functie de abilitati si competente.
Masa.
Decontare transport.
Cursuri gratuite.
Conditii de lucru intr-un ambient foarte placut, intr-o echipa tanara ce apreciaza provocarile si solutiile inteligente.
Posibilitate de promovare si dezvoltare a unei cariere intr-un mediu creativ si profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Aplica acum la Audionova-Nr.1 in aparate auditive.
AudioNova - companie capital romano-danez, 44 centre specializate in Romania, lider de 18 ani in comercializarea aparatelor auditive.

Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania