Asistent Marketing

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii si serviciilor firmei
- atragerea de potentiali clienti
- raspunde de activitatile de marketing si comunicare interna
- monitorizeaza piata si ajusteaza planul de marketing

CERINTE

- studii superioare - ASE - studii marketing sau orice alta facultate economica daca exista aptitudini comerciale si de comunicare
- operare pc
- carnet categoria B
- persoana agreabila, comunicativa
- capacitate de memorare, inclinatie catre frumos(activam intr-un domeniu cu estetica deosebita)
- abilitati folosire Pc, internet
- disponibilitate pentru studiu, pentru nou, munca individula pentru cei fara experienta

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- colectiv bine pregatit
- companie in crestere leader de piata in domeniul sau
- posibilitatea unor castiguri suplimentare importante corelate cu performanta

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 10 ani.
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european si produse de ridicat nivel tehnic.Promotor al celor mai noi tendinte in design.
Proaspat distribuitor al renumitei companii germane Hettich cauta personal pentru a configura divizia de vanzare cu acelasi nume.