Asistent marketing

Conta Radulescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementarea strategiei de marketing a companiei, crearea si promovarea brandului ContaRadulescu in site, catalog de produse, materiale tiparite, brosuri, etc.
- analiza pietii si stabilirea strategiei de identificare si atragere de noi clienti;
- mentinerea relatiei cu agentiile media si furnizorii de servicii de marketing, creatie, publicitate;
- realizarea si implementarea diferitelor campanii de marketing;
- dezvoltarea si coordonarea proiectelor de fidelizare eficienta a clientilor;
- adaptarea strategiei de comunicare la modificarile pietii si stabilirea celor mai eficiente canale de comunicatie cu clientul;
- sintetizarea si analizarea informatiilor obtinute din piata referitor la concurenta;
- elaborarea si furnizarea de rapoarte top managentului organizatie
atat a celor stabilite periodic, cat si a celor solicitate in mod expres.
- statistici
- mentinerea legaturii cu site-urile de socializare.
- tinerea legaturii cu institutiile statului, depunerea de acte la institutiile statului

CERINTE

- studii in domeniu(constituie avantaj)
- atitudine pro-activa;
- creativitate si inventivitate;
- orientat catre rezultate;
- abilitati deosebite de comunicare si negociere;
- cunostiinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, bonus-uri in functie de performante;
- mediu de lucru profesionist, intr-o echipa tanara;
- training in tara si strainatate;
- transport public decontat

Conta Radulescu este o societate care are ca obiect de activitate prestarea de servicii de contabilitate profesioniste societatilor din mediul de afaceri romanesc in vederea asistarii si consultarii financiare a activitatii acestora. Societatea noastra, ofera clientilor sai servicii de contabilitate in concordanta atat cu Standardele Romanesti de Contabilitate, cat si cu Standardele Internationale de Contabilitate.