asistent manager Vanzari; consultant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• identificarea de noi clienti;
• Identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
• Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
• Mentinerea unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor.
• creeaza si dezvolta relatii cu clientii;
• deruleaza proiecte pentru clientii actuali;

CERINTE

- Atitudine pozitiva, proactivitate;
- Abilitati de comunicare;
•-Capacitate planificare si organizare;
- incredere in sine, pregatit pentru provocari noi
- team player
- cunostinte de utilizare computer
- orientat catre rezultate
- flexibil si de incredere
- interesat de subiecte noi si extrem de motivat sa invete si sa se dezvolte
- fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim oportunitatea sa inveti si sa te dezvolti profesional intr-un mediu tanar si dinamic, o companie recunoscuta si premiata la nivel international in domeniul turismului;
• O echipa foarte motivata si dedicata, cu colegi tineri, dinamici si independenti cu care sa lucrezi si sa te distrezi
• Sansa de a deveni un profesionist in domeniul turismului
• programe de training gratuite; suportul intregii echipr
• Perspectiva dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie internationala de turism;
• Flexibilitate in ceea ce priveste programul- full time/ part time

-Oferta (bonusuri, beneficii):
-Comisioane + bonusuri de performanta
- Posibilitate de avansare. Media veniturilor lunare in companie:
1) Qualified Representative - 600 $
2) Senior - 1100 $
3) Director - 2500 $
4) Regional Director - 5000$