Asistent Manager / Secretariat Digitronix Technology SRL1 post

Digitronix Technology

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati zilnice de secretariat.
Preluare apeluri, inregistrare in aplicatii si urmarire probleme suport clienti.
Lucreaza alaturi de manager cu programul acestuia.
Persoana capabila sa rezolve probleme legate de activitatea curenta, birou, curatenie, relationare, etc.
Sortare si arhivare fizica si electronica documente generale si contabile.etc.
Atentie, jobul este full-time!

CERINTE

Usurinta si experienta in folosirea calculatorului(Word,Excel)
Limba engleza nivel minimal de relationare(conversational)
Aspect fizic placut, voce placuta la telefon.
Initiativa in activitati de imbunatatire a activitatii/atmosferei/serviciilor firmei.
Absolvent. Nu se vor accepta candidati cu facultate in curs!
Studiile in domeniul juridic, arhivistica, administratia afacerilor, constituie un avantaj.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator solutii si proiecte IT.