Asistent Manager / Secretara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

- Asigura servicii de secretariat respectand standardele companiei;
- Mentine legatura cu clientii existenti, formuleaza oferte pentru clientii noi, genereaza contracte;
- Receptioneaza si distribuie apelurile telefonice, mesajele, fax-urile si e-mail-urile departamentelor din cadrul companiei,
- Administreaza corespondenta,
- Asigura servicii de protocol pentru vizitatori,
- Solicita venirea postei rapide pentru expedierea documentelor urgente.
- Indosariaza, gestioneaza si arhiveaza documentele
- Asigura aprovizionarea zilnica pentru angajati (deplasari foarte scurte, in zona)
- Indeplineste activitatile de protocol si administrativ interne;

CERINTE

Cerinte minime obligatorii:

- Studii medii / superioare;
- Experienta: este un avantaj;
- Cunostinte de operare PC si de utilizare a echipamentelor de birou (copiator, fax, telefon);
- Persoana serioasa, ordonata, dinamica, eleganta, tinuta office;
- Abilitati deosebite de comunicare, orientare catre client;
- Responsabilitate, punctualitate, ordine si acuratete;
- Fire vesela, optimista;
- Limba Engleza: nivel avansat;
- O scurta descriere personala la momentul aplicarii.

Avantaje:

- Cunostinte de contabilitate primara
- Abilitati de traducere si creare de continut
- Experienta si cunostinte legate de mediul online

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Salariu negociat in urma interviului (350- 500 EURO)
- Program de lucru: 8 ore de luni-vineri
- Pauza de masa
- Mediu de lucru tanar si dinamic, birou modern.