ASISTENT MANAGER / SECRETARA

SC AVICOLA BUCURESTI SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Primeşte ,înregistrează si distribuie corespondenţa pe bază de semnătură în registrul de intrare/ieşire;
•Primeşte concepte de corespondenţă, avize, decizii pe care le dactilografiază şi le prezintă directorului general pentru a fi semnate;
•Scanarea documentelor şi transmiterea acestora pe email;
• Primeşte note telefonice adresate societăţii, le înregistrează şi le prezintă directorului general pentru a fi repartizate;
• Intocmeste necesarul de consumabile ( papetarie, etc.),
• Face servicii de protocol la toate compartimentele de la sediul societăţii;
• Îndosariează documentele din aria sa de responsabilitate.

CERINTE

• Aptitudini de a lucra cu documentele;
• Respectarea instrucţiunilor verbale şi scrise;
• Aptitudini de comunicare;
• Cunoştinţe operare PC: Windows, MS Office
• Limba engleza
- Receptivitate, calm, seriozitate, corectitudine, atitudine principială in relaţiile cu oamenii.

BENEFICII OFERITE

Telefon de serviciu
Tichete de masa

S.C. Avicola Bucuresti - societate cu renume pe piata aviculturii romanesti, producator de puicute o zi Lohmann Brown si in varsta de 16 saptamani.
Este un important furnizor de oua consum pe piata romaneasca.