Asistent Manager / Secretara

DATAGRAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspuns telefoane si redirectarea lor catre persoana potrivita
- primirea corespondentei, dar si pregatirea si trimiterea corespondentei
- intocmire adeverinte, adeverinte de vechime pentru salariati (si orice alte acte ce le sunt necesare)
- programare angajati control specializat pe Medicina Muncii
- pregatire camera de intalniri
- primire clienti si protocol
- programare angajati pentru controlul SSM
- intocmire necesar consumabile si comandarea lor
- contactare clienti pentru prelungire servicii si trimiterea facturilor pe e-mail
- intocmire diverse "comunicari" si “confirmari” pentru clienti si transmiterea lor
- programari pentru interviuri, telefonic

CERINTE

- Abilitati de comunicare.
- Persoana tanara, dinamica, organizata, serioasa.
- Persoana CONSTIINCIOASA.

BENEFICII OFERITE

Program Luni - Vineri 9:00 - 18:00, pauza de masa.
Perioada de proba: o luna

Datagram este o companie romaneasca de software, infiintata in anul 2001. Solutiile noastre au adus satisfactie clientilor de toate tipurile, de la giganti ai lumii auto la firme mici. In acesti 14 ani, Datagram si-a castigat o buna reputatie de furnizor de incredere in domeniul tehnologiei informatiei, indeplinind cerinte de dezvoltare de aplicatii software pentru clienti din diverse domenii de afaceri.