Asistent Manager -part time

Lamserv Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

-redactarea corespondentei in limba engleza catre partenerii firmei
-intocmire diferite rapoarte si documente in functie de solicitari
-inregistrarea, scanarea, indosarierea si arhivarea documentelor, corespondentei si a mesajelor primite
-contabilitate primara
-actualizarea si intretinerea bazei de date de client, participare activa la promovarea serviciilor firmei
-coordonarea si realizarea expeditiilor de corespondenta si marfa
-activitati de marketing, vanzari intern si extern scris si la telefon www.lamserv.ro

CERINTE

-entuziasm,
-studii superioare
-excelente abilitati de comunicare (scris, vorbit)
-cunostinte foarte bune de limba engleza
-cunoasterea programelor din pachetul MS Office (Word, Excel, Power Point)
-responsabilitate, ordine, corectitudine, seriozitate
-capacitate de adaptare si invatare rapida
-atentie la detalii
www.lamserv.ro, recrutariatlamserdotro

BENEFICII OFERITE

- Training gratuit şi de cea mai înaltă calitate, precum şi susţinere constantă în munca depusă
- Un job dinamic şi creativ
- Educatie la un standard international
- Program de lucru flexibil
- Plăcerea de a lucra cu produse de cea mai înaltă calitate
www.lamserv.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Import-Export