Asistent Manager EXPORT

PLEXIROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Preluare si redirectionare apeluri telefonice
· Preluare si redirectionare mesagerie si posta
· Scanare, copiere documente
· Actualizare si dezvoltare baze de date precum liste emailing, contacte, informatii clienti
· Monitorizare consumabile birou
· Suport in intretinerea si actualizarea site-ului companiei
· Posibilitati de avansare la postul de Asistent Administrativ Vanzari

CERINTE

· Experienta anterioara prezinta avantaj insa nu este criteriu eliminatoriu
· Engleza obligatoriu, Franceza reprezinta avantaj
· Abilitati organizationale si de planificare
· Abilitati management si prioritizare
· Abilitati in comunicare verbala si scrisa
· Atentie la detalii
· Flexibilitate
· Persoana de incredere
· Abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

· Reale posibilitati de avansare si dezvoltare
· Lucru in echipa multinationala
· Salariu motivant
· Decontare abonament transport in comun
· Transport la sosire si plecare de la sediul companiei la cea mai apropiata statie de metro (REPUBLICA)

Creata in 1995 compania Plexirom, este o societate franceza instalata la Bucuresti, Romania care s-a impus ca lider european in produse acrilice.