Asistent Manager (EVOLIO)

Televoice Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura suport Directorului General;
- Organizarea si administrarea agendei zilnice de lucru a Directorului General;
- Asigura comunicarea eficienta intre departamentele din cadrul companiei, in concordanta cu procedurile si regulamentul intern;
- Gestionarea fluxului informational generat in interiorul companiei (intocmirea si trimiterea catre persoanele participante a ordinii de zi a sedinţelor, redactarea si trimiterea procedurilor si a regulilor interne in conformitate cu normele interne ale companiei);
- Coordonarea activitatilor de deplasare a personalului companiei (rezervari, intocmirea documentatiei necesare pentru deplasari, procurare de bilete);
- Coordonarea activitatilor de recrutare, selectie si integrare a personalului (anunturi de recrutare, preselectie candidati, organizarea interviurilor de selectie, organizarea activitatii de intocmire a dosarului de angajare si a actelor necesare pentru incheierea contractelor de munca);
- Coordonarea activitatii de evidenta a personalului (condica de prezenta, certificatele medicale, cererile de concediu, evidenta globala a programarilor de concedii in conformitate cu politica firmei, urmareste ca fiecare dosar de personal sa fie corect intocmit);
- Redactarea, organizarea, clasarea si arhivarea de documente;
- Participa la luarea deciziilor pentru derularea activitatii firmei.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta anterioara pe un post similar;
- Bun organizator, automotivat si proactiv;
- Inteligenta (gandire logica si memorie);
- Corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- Cunostine bune de operare MS Office (Word, Excel, navigare internet, etc);
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- Sociabila;
- Atentie distributiva;
- Ordonata;
- Punctuala.

BENEFICII OFERITE

1.Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei companii de prestigiu;
2.Posibilitatea integrarii intr-un mediu tanar, flexibil si dinamic;
3.Pachet salarial atractiv;
4.Mediu de lucru competitiv
Descrierea companiei
Evolio – este unul dintre cele mai importante branduri din industria produselor electronice si IT&C din România. Evolio este cunoscut pentru produsele multimedia, de telecomunicatii, vehicule electrice si sisteme de navigatie GPS oferite, bazate pe cele mai noi tehnologii.