Asistent manager de construcții

A.F.A.R. Construction Services Limited

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități Includeți dar nu se limitează la:

Coordonarea cu echipa site-ului și gestionarea operațiunilor pe teren.

Implicarea în cerințele privind calitatea și siguranța proiectului.

Asigură toate politicile, procedurile, standardele companiei, ale clienților și ale proiectelor, respectând standardele și poate necesita interpretarea politicilor în funcție de necesități.

Menține jurnalele oficiale de proiect și dosarele de documentare.

Alte taxe atribuite.

CERINTE

cerinţe:

Experiență de cel puțin 2 ani într-un rol similar în managementul site-ului
Experienta anterioara a proiectelor de constructii
Expunerea la proiecte medii și mari
Abilitati excelente de comunicare.
Abilitatea se dezvoltă sub presiune.

calificări:

Gradul sau echivalentul fie în managementul construcțiilor, fie în ingineria civilă este preferat, dar nu esențial.

Membrii profesioniști sunt un avantaj, dar nu esențiali.

BENEFICII OFERITE

Oferim o oportunitate de a lucra la unele dintre cele mai interesante proiecte de construcții din Marea Britanie, într-un mediu rapid, unde fiecare zi aduce noi provocări, precum și un pachet competitiv de salarii și beneficii.

A.F.A.R. Construction Services Limited is a general contractor specialized in Project Management, Design Build and Development, we offer full service commercial, industrial and residential construction.