asistent manager contabil junior

pba contabilitate

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrarea documentelor financiar-contabile in softul de contabilitate: facturi, chitante, deconturi de cheltuieli, extrase bancare si alte chetuieli operationale pentru clientii alocati;
- evidenta soldurilor de clienti si furnizori;
- verificarea jurnalelor de vanzari şi cumparari;
- verifica daca documentele primare sunt conforme cu cerintele legale in vigoare;
- analizeaza lunar balanta de verificare si contul de profit si pierdere;
- intocmirea ordinelor de plata catre Bugetele de Stat;
- mentionerea relatia cu clientii alocati
- relatia cu Institutiile Statului.

CERINTE

conostiinte program de contabilitate Saga

BENEFICII OFERITE

tichete de masa
telefon serviciu
decontare transport

Suntem o firma de expertiza contabila si de consultanta fiscala cu o vechime de peste 10 ani pe piata serviciilor financiar-contabile. Clientii nostri sunt companii din diverse domenii de activitate: productie, comert, turism, servicii. Punem accent pe profesionalism, seriozitate, orientarea catre necesitatile de informare ale clientului.