Asistent manager/ contabil

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati administrative/ secretariat/ contabilitate primara (ex: asigurarea bunei functionari a biroului, plata facturi, rezolvare acte/documente, etc.).
- Activitati de contabilitate primara;
- Elaborarea, redactarea si/sau verificarea documentelor/ contractelor si situatiilor cerute de management sau clienti/furnizori.

CERINTE

Pentru clientul nostru care are ca activitate principala prelucrarea fierului cautam o persoana pe pozitia de asistent manager/ contabil.

- Experienta anterioara de minim 6 luni pe un post similar;
- Disponibilitate pentru lucru in Balotesti, Ilfov;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Cunostinte operare PC, rutina si viteza de lucru (Word, Excel);
- Limba engleza- avansat;
- Limba italiana - avantaj;
- Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.