Reprezentant Medical - companie producatoare farmaceutica

ConSeco International S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

promovarea produselor
sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
identificarea de noi clienti
intocmirea bazei de date de clienti
stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti
prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei
supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor
executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling)
intocmirea periodica a rapoartelor de monitorizarea activitatii concurentei

CERINTE

cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice brandului
studii superioare absolvite (Medicina / Farmacie/Chimie/Biologie)
experienta pe o pozitie similara poate constitui un avantaj
cunostinte avansate de PC (Word, Excel, PowerPoint)
limba engleza - nivel avansat
excelente abilitati de comunicare, prezentare
aspect profesional - business
putere de convingere
capacitate de a lucra in echipa
atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
rezistenta la stres
permis auto (categoria B)
disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

-mediul placut de lucru
-posibilitati de dezvoltare profesionala
-pachet salarial atractiv

ConSeco International is a company wich offers profesional consultancy in human resources for all industries.

ConSeco was founded in 2001 and has on the beginning partners who are active in the following areas: pharmaceutical, parapharmaceutical, cosmetics, medical devices, private hospitals, etc.

Since 2007 we provide specialised services to all kind of companies.