ASISTENT MANAGER COMERCIAL

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Opereaza si intretine bazele de date parteneri, articole, documente de garantie, contracte parteneri
- Opereaza documente contabile si fiscale de gestiune ( facturi, nir-uri,chitante, bonuri fiscale, efecte bancare, bonuri de consum, bonuri de intrare, avize de transfer etc..)
- Editeaza rapoarte necesare activitatii comerciale si transmitere catre agentii de vanzari si manager
- Verifica documente
- Arhiveaza documente print/electronice
- Opereaza si gestioneaza incasari, plati, deconturi
- Urmareste livrarile prin curier
- Participa la activitatea de inventariere a patrimoniului
- Corespondeza cu colaboratorii / salariatii firmei prin email, fax, telefon
- Acorda suport echipei de vanzari si contribuie alaturi de oamenii de vanzari la ofertare

CERINTE

- Abilitati de comunicare excelente
- Cunostinte foarte bune de contabilitate primara
- Limba engleza scris/vorbit - bine
- Suita MS Office - foarte bine
- Experienta min 3 ani operare contabilitate de gestiune
- Experienta min 2 an in activitati departament comercial

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa,
- Traning utilizare aplicatie ERP
- Team Building
- Decontare Transport RATB, Metrou Decontat

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/