Asistent manager. 3500 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Jobs & HR Solutions, firma cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international, angajeaza asistent manager . Programul de lucru: 9:00-19:00, L-Vi. Salariul: 3500 lei. Profilul firmei unde se va desfasura activitatea este import si distributie hrana si accesorii animale de companie. Locatia este in zona Calea Giulesti. Contract de munca pe minim 5 ani.
Responsabilitati:
- Gestionarea apelurilor, emailurilor clientiilor;
- Se va ocupa de partea de raportare a companiei;
- Gestioneaza corespondenta companiei;
- Gestioneaza si mentine buna comunicare intre conducerea companiei si restul departamentelor.

CERINTE

Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara;
Engleza- scris/vorbit- nivel avansat.
Cunostinte calculator (Word, Excell, Outlouk).
Persoana cu profil categoric, impunator, puternic, rezistenta la stres;
Persoana organizata.

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.