Asistent Manager

WSD Capacity SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura legaturа intrе pеrsonalul detasаt si celelаltе dеpartamentе аlе firmei;
- Coordonеаzа relaţiilе cu furnizorii dе consumabile, birotică, presă, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat, s. a.
- Intocmirea ordinelor de deplasare a personalului si a altor documente si proceduri necesare deplasarii;
- Gestionarea corespondentei;
- Verificarea perioadei de valabilitate ale documentelor intr-un sistem de management (Tahoscan)
- Intocmirea de deconturi si rapoarte necesare;
- Arhivarea documentelor

CERINTE

- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- Cunoasterea pachetului Microsoft Office;(Outlook,Excel si WORD)
- Abilitati de navigare pe internet.
- Studii medii sau superioare;
- Abilitati interpersonale si organizationale;
- Persoana comunicativa, entuziasta, organizata.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Bonuri de masa
Abonament la clinica privata Medlife
Mediu prietenos, echipa tanara si dinamica
Locatie sediu: Sector 5 Prelungirea Ghencea (10min metrou si 2 minute RATB)