Asistent manager

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice (call center).
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- actualizarea bazei de date documente
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

CERINTE

-Studii superioare
-Experienta pe un post similar minim 2 ani
-Ambitios
-Persoana cu initiativa

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Masa si transport

DESCRIEREA FIRMEI

Aplica acum la Audionova-Nr.1 in aparate auditive.
AudioNova - companie capital romano-danez, 44 centre specializate in Romania, lider de 18 ani in comercializarea aparatelor auditive.

Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania