Asistent manager

CONFIDENTIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Asista directorul general in activitatile zilnice, participa la sedintele companiei ;
- promovarea ofertelor pentru potentialii clienti;inchirierea birourilor din cladire , vizionarea acestora;
- Preia si redirectioneaza apelurile telefonice;
- Expediaza corespondenta;
- Arhiveaza documente;
- Efectueaza rezervari ptr. bilete de avion, hotel, asigurari, etc;
- Updatari in baze de date;
- Inregistreaza corespondenta de iesire/intrare;

CERINTE

Candidatul ideal:

- Persoana organizata,aptitudini manageriale; fire dinamica,
- Experienta de minim 2 ani ca asistent manager;
- Flexibilitate la program prelungit;
- Abilitati excelente de comunicare in limba romana si engleza scris/vorbit;
- Cunostiinte excelente cu programele Microsoft;Power Point.
- Sa detina carnet sofer categoria B.

BENEFICII OFERITE

Se ofera: salariu atractiv,posibilitati de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

Grup de companii