Asistent Manager

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania furnizeaza servicii de mentenanta tehnica, in principal pentru spatii comerciale, cladiri de birouri si spatii rezidentiale.

Responsabilitati:
Suport oferit managerului companiei in activitatile derulate;
Suport oferit in transmiterea si realizarea ofertelor tehnice;
Relationarea cu partenerii companiei (clienti, furnizori etc);
Realizarea diverselor rapoarte si situatii cerute de manager;
Relationarea cu angajatii companiei in functie de proiectele derulate.

CERINTE

Studii superioare finalizate;
Experienta pe un post similar;
Cunostintele pe zona de suport vanzare, ofertare tehnica, reprezinta avantaj;
Cunostinte avansate MS Office;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Persoana atenta la detalii, meticuoasa si orientata spre indeplinirea obliectivelor.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix 1800 lei net (renegociere dupa perioada de adaptare);
Program L-V, 8 h/zi, 8-16;
Locatie job, sector 5;
Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei.

Detalii: www.QLT.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.