Asistent Manager

ULTRA SOFT GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redactare rapoarte;
- Analiza piata (comparatii pret furnizori si concurenta);
- Negocieri si intalniri cu furnizorii/ clientii;
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii si clientiii;
- Urmareste stocurile vanzarilor/livrarilor;
- Mentinerea in interiorul organizatiei, relatiile cu conducerea, si celelalte departamente;
- Realizare sarcini administrative;
- Managementul proiectelor aflate în desfășurare: urmărire respectare termeni intermediari și finali, grad de îndeplinire, raportare statusuri proiecte;
- Dezvolta strategiile de promovare, realizarea lansarea pe piata de noi bunuri si servicii, identifica si dezvolta oportunitatile pe piata pentru produsele noi, precum si pentru cele deja existente.

CERINTE

Candidatul ideal pentru noi trebuie sa indeplineasca urmatoarele:
- Atentie la detalii, responsabilitate, operativitate, flexibilitate;
- Disponibilitate de adaptare la cerintele postului;
- Informare, loialitate şi confidenţialitate;
- Atitudine pozitivă faţă de muncă;
- Studii de management, economie, administrarea afacerilor constituie avantaj;
- Limba engleză nivel avansat (vorbit, scris si citit); claritate și coerență în exprimare;
- Fire proactivă, energică și orientată pe soluționare, capacitate multitasking.
- Experienţa în domeniu constituie un avantaj;
- Cunoştiinţe IT.
- Traduceri limba engleza;
- Interes faţă de profesiune şi viteză de reacţie;
- Capacitatea de a colabora si de a stabili priorităţi.

BENEFICII OFERITE

Salariul net: 3000 Lei / luna.
Autovehicul, laptop, asigurare privata.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie IT