ASISTENT MANAGER

COSMO TELECOM SYSTEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te regasesti ?
- spontana, prezentabila, ordonata, rezistenta la stres
- capacitate de concetrare pe prioritati;
- rezistenta la sarcini repetitive;
- capacitate de relationare interumana;
- adaptare la sarcini de lucru schimbatoare;
- cunostinte de operare pe calculator - navigare Internet, Microsoft Office (Word, Exel)

- cunostinte de contabilitate primara (reprezinta un plus)

CERINTE

Daca te regasesti poti aplica pe site sau ne puteti trimite pe email cv-ul impreuna cu o poza recent : sergiu.ivanovici@dealers.telekom.

Aspectul fizic nu face diferenta.

Tu faci diferenta ca om in activitatile noastre.

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
-Salariu fix
-Diverse bonusuri
-Telefon mobil, laptop,masina servici (dupa o perioada )
-Mediu de lucru placut

Partener national Telekom, aflat in extindere de activitate si care pune la dispozitia clientilor sai persoane juridice, produse si servicii integrate de comunicare voce mobila/voce fixa/date.