Asistent Manager

Swiss Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem Swiss Solutions şi căutăm oameni care transformă provocările zilnice în succese și care știu că munca merită să fie bine făcută. Căutăm oameni care au o atitudine pozitivă și care accesorizează orice ținută cu un zâmbet.

Iată ce presupune să fii Asistent Manager în cadrul Swiss Solutions:

- Coordonarea activităților zilnice ale biroului, respectarea procedurilor și instrucțiunilor de lucru
- Dezvoltarea și păstrarea unei relații foarte bune cu clienții actuali și potențiali, oferindu-le consultanță și support
- Administrarea documentelor specifice (clasificarea, legalizarea, autorizarea, arhivarea, păstrarea evidenței etc.)
- Gestionarea contabilității primare a facturilor, furnizorilor și clienților
- Colaborarea permanentă cu Project Managerul desemnat și asigurarea faptului că proiectele sunt finalizate conform solicitărilor clienților
- Respectarea cu strictețe a termenelor de predare a proiectelor
- Întocmirea rapoartelor și situațiilor zilnic
Verificarea unor traduceri pentru a se asigura de corectitudinea datelor şi de caracterul complet al traducerii

CERINTE

Aptitudini necesare

Căutăm o persoană:
- Responsabilă, ordonată, meticuloasă și foarte atentă la detalii
- Cu inițiativă, gândire strategică și stăpână pe situații, care încearcă mereu să găsească soluții în orice situație
- Cu foarte bune cunoștințe de utilizare a calculatorului (MS Office, Internet, Email etc.)
- Care are competențe de comunicare, atât verbală, cât și scrisă
- Care este dinamică, perseverentă, sociabilă și cu spirit de echipă
- Cu o dorință permanentă de perfecționare și avansare profesională
- Permis de conducere, categoria B

Iată 10 motive pentru care ar trebui să alegi Agenția de traduceri Swiss Solutions:

• Îți garantăm siguranță financiară – vei lucra în cadrul Agenției de traduceri cu cel mai mare număr de angajați din România
• Suntem profesioniști – ocupăm primul loc la nivel național în topul agențiilor de traduceri, privind cifra de afaceri, profitul, numărul de angajați și numărul de clienți mulțumiți
• Facem parte din organizații internaționale importante – suntem membri American Translation Association și European Language Industry Association
• Îți propunem provocări continue – avem cel mai mare volum de pagini de tradus din țară
• Îți oferim respect – este una dintre valorile esențiale ale companiei
• Avem o experiența de 12 ani în industria traducerilor –un avantaj competitiv major
• Dispunem de infrastructură și know-how avansat
• Îți oferim o carieră și nu un job – ai posibilități de avansare, mutare pe alte posturi, dezvoltare continuă
• Ajutăm cei mai prestigioși clienți din țară și din străinătate în procesul lor de comunicare globală
• Suntem în Top 20 furnizori servicii de traduceri din Europa de Est