Asistent Manager

SC ClassMediSpa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam asistent manager pentru a efectua sarcinile de planificare si conducere in colaborare sau in absenta managerului (program full-time, 8 ore pe zi, de luni pana vineri).
Candidatul trebuie sa aiba aptitudini bune de organizare si aptitudini de solutionare a problemelor. Din moment ce va actiona ca o legatura intre pacienti si doctor, intermediind relatia dintre acestia, sunt necesare abilitati interpersonale de mediere pentru a asigura satisfactia pacientilor si functionarea eficienta a clinicii.
Responsabilitati:
Organizarea si planificarea programarilor
Comunicarea cu pacientii si evaluarea nevoilor acestora
Crearea de rapoarte zilnice referitoare la activitatile derulate
Vanzarea si promovarea serviciilor medicale;
Intampinarea pacientilor;
Prezentarea procedurilor clinicii;
Organizarea evenimentelor in cadrul clinicii.

CERINTE

Cerinte
Experienta dovedita in calitate de asistent manager sau o pozitie similara
familiarizare cu principiile si practicile de servicii de interventii estetice pentru pacienti
Excelente abilitati de comunicare
Atentie distributiva, seriozitate, amabilitate;
Cunostinte de calculator.
Calificarea ca asistent medical reprezinta un punct forte in alegerea candidatului ideal.

Intr-o ambianta calma si relaxanta, lipsita de stresul pe care l-ar induce ideea unui spital, Class MediSpa pune la dispozitie cele mai noi tratamente si proceduri care imbunatatesc aspectul estetic: interventii estetice laser, interventii de chirurgie plastica, reconstructiva si cosmetica chirurgicala.