Asistent Manager

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de secretariat (scrisori, adrese, intocmire de rapoarte solicitate de manager, comunicare parteneri,aprovizionare consumabile birou si curatenie,etc)
- Activitati de vanzari, marketing, prospectare de piata ca asistent al managerului general
- Activitati de contabilitate primara
- Asistentul este o persoana care ajuta si completeaza managerul general in munca sa.
- Programul de lucru va fi flexibil ca si al managerului general

CERINTE

- Cunostinte operare PC, rutina si viteza de lucru (Excel)
limba engleza nivel mediu
- Fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
- Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor
- Studii superioare economice sau tehnice
- Inclinatii certe pentru activitatea comerciala
- Persoana atenta la detalii cu inclinatie spre frumos , firma activand intr-un domeniu cu puternice valente estetice
- Carnet categoria B si experienta
- Disponibilitate pentru program prelungit cand este cazul
Rog persoanele care cred ca satisfac cerintele postului sa trimita cv si la gelu@gelutrade.com sau sa sune le tel 0722380027 oricand.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv si bonusuri de performanta

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.