Asistent manager

Think Revolution

Job expirat

RESPONSABILITATI

unostinte bune operare PC MSOffice, WORD, EXCEL, navigare internet
- limba engleza scris/vorbit
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- actualizarea bazei de date documente.
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

CERINTE

Va rugam sa redactati un fisier excel in care sa calculati taxele care trebuie platite la stat pentru un salariu dat.Va rugam sa il trimiteti pe adresa stefan.oana@thinkrevolution.ro
Va rugam sa mentionati:

-Salariul asteptat in perioada de proba (perioada de invatare)
-Salariul ideal dupa perioada de proba.