Asistent Manager

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati minime de secretariat (scrisori, adrese, intocmire de rapoarte solicitate de manager, comunicare parteneri)
- activitati de vanzari, marketing, prospectare de piata ca asistent al managerului general
- activitati minime de contabilitate primara
- asistentul este o persoana care ajuta si completeaza managerul general in munca sa.

- este un post pentru o persoana activa care vrea sa invete si sa castige si care are disponibilitate si putere de munca

CERINTE

- cunostinte operare PC, rutina si viteza de lucru (Excel)
limba engleza nivel mediu
- fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
- capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor
- studii superioare economice sau tehnice
- inclinatii certe pentru activitatea comerciala
- persoana atenta la detalii cu inclinatie spre frumos , firma activand intr-un domeniu cu puternice valente estetice
- carnet categoria B si experienta
- disponibilitate pentru program prelungit cand este cazul

BENEFICII OFERITE

- bonusuri corelate cu performanta

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.