ASISTENT MANAGER

SERVSTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

mentinerea relatiei cu furnizorii;
planifica, lanseaza si urmareste comenzi in vederea aprovizionarii;
executa lucrari de registratura;
pastreaza evidenta contractelor, a documentelor din domeniul administrativ;

CERINTE

Cunoasterea limbii engleze la un nivel ridicat (scris, citit, cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj)
Cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office ( Word, Excel, Power Point), Navigare Internet;
Fluenta verbala:
Personalitate dinamica, comunicativa, organizata.
Permis conducere - avantaj

BENEFICII OFERITE

Formare si dezvoltare profesionala
Pachet salarial atractiv bazat pe experienta si rezultate
Un mediu de lucru placut
Posibilitatea de a avansa in cariera

Servsting a luat fiinta in anul 2002 avand ca obiect de activitate: alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor si este o companie ce comercializeaza: stingatoare presurizate portabile si transportabile cu pulbere, spuma mecanica si CO2, pichete si cutii hidrant, accesorii P.S.I. (Furtune, racorduri, tevi de refulare) precum si executam si intertinem instalatii de limitare si stingere a incendiilor