Asistent Manager

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de secretariat (scrisori, adrese, intocmire de rapoarte solicitate de manager, comunicare parteneri,protocol,administrativ)
- Activitati de vanzari, marketing, prospectare de piata,achizitii ca asistent al managerului general
- Activitati de contabilitate primara
- Asistentul este o persoana care ajuta si completeaza managerul general in munca sa

CERINTE

- Studii superioare economice .
- Cunostinte operare PC, rutina si viteza de lucru (Word, Excel - calcul tabelar ordinar)
- Limba engleza - nivel mediu scris si vorbit
- Fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
- Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor
- Inclinatii certe pentru activitatea comerciala
- Persoana atenta la detalii cu inclinatie spre frumos , (firma activeaza intr-un domeniu cu puternice valente estetice)
- Permis de conducere categoria B si experienta conducere Bucuresti
- Disponibilitate pentru program prelungit cand este cazul
Domeniul presupune acumularea multor informatii si detalii si sunt avantajate persoanele cu mult spirit practic si inclinatie catre frumos.
Persoanele care cred ca corespund cerintelor sunt rugate sa trimita cv la gelu@gelutrade.com

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri corelate cu performanta
-Accesul la diferite categorii de cunostinte si specializari.
-Pregatirea pentru o munca de conducere.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.