ASISTENT MANAGER

SILOS CORDOBA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.SECRETARIAT :
- agende zilnice ( intalniri , vizite , telefoane)
- pregatire documente pentru contabilitate
( contracte, facturi primite, deconturi)
- arhivare documente ;
-necesar consumabile ; protocol

2. ACTIVITATE COMERCIALA :

 PROCEDURA PENTRU DESFASURAREA ACTIVITATII DE OFERTARE, CONTRACTARE , URMARIRE OFERTE SI DERULARE CONTRACTE;
 lista firme declarate eligibile pentru proiecte pe diferite masuri
 baze de date proiecte realizate in Romania ( clienti , dimensiuni )
 baze de date proiecte in desfasurare
 gestionare cereri de oferta primite ( retransmitere catre dep. tehnic si comercial
 baze de date clienti carora li s-au transmis oferte : verificare reactie/interes
 baza de date clienti carora trebuie sa li se transmita oferte
 urmarire transmitere oferte si reactii ;
 actualizare fise client ;
- Urmarire derulare contracte :
- livrari partiale
- graficul platilor partiale
3. PROMOVARE, MARKETING :
-estimare buget promovare anual
 -administrare activitate pe site : postari noutati
 bizoo.ro ; club afaceri ; afacerist.ro ; facebook
 site-uri cu profil agricol;
 -organizare participare la targuri si expozitii
 ( spatiu , materiale publicitare , invitatii, )
4. TRANSPORT
 baze de date transportatori pentru :
 transport rutier camion complet
 transport rutier special ( giumbo , platforma)
 transport partial sau in regim de grupaj
 stabilirea necesarului de spatiu /tonaj necesar /comanda/livrare
 urmarirea derularii contractului de transport ( incarcare , descarcare )

CERINTE

-experinenta in activitatea de secretariat/administratie
-bun organizator , comunicator
-limba spaniola - citit , scris , vorbit - nivel avansat
-limba engleza - citit , scris , vorbit - nivel : minim intermediary

DESCRIEREA FIRMEI

Reprezentant producator silozuri. Comert