Asistent Manager

Staf Performer

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

-Traducere documente,corespondenta,traducere conversatii,program flexibil.
- cunostinte de operare PC (Microsoft Office, in special Excel)
- permis de conducere categoria B
- persoana organizata, atenta la detalii

CERINTE

Limba bulgara nivel avansat scris,vorbit,citit
Disponibilă la deplasări Romaia-Bulgaria-Varna

BENEFICII OFERITE

Salariul se discuta în cadrul interviului
(decontare transport , pachet de sanatate etc.... )

Agrostaf a dezvoltat proiecte de succes intr-o serie de parteneriate, in cea mai mare parte din Romania.
Agrostaf furnizează o gama larga de produse petroliere,agricole și de energie în conformitate cu cele mai înalte standarde de calitate și siguranță respectând cerințele de mediu
Respectam cele 10 principii fundamentale ale inițiativei ONU Global Compact și promovează politicile și practicile comerciale echitabile și durabile.