Asistent manager

Rom machines development

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea apelurilor telefonice si e-mailurilor
Asigura primirea, inregistrarea si distribuirea corespondentei
Oferirea de informatii clientilor
Asigura servicile de protocol
Gestioneaza relatia cu diversi clienti
Clasarea si evidentierea dosarelor
Asigura suport pentru intreg portofoliu de clienti
Intocmirea documentatiei pentru noile proiecte

CERINTE

Persoana responsabila, serioasa, disciplinata
Abilitati de comunicare si relationare interpersonala
Capacitate de a prelucra informațiile, de a le interpreta și de a le valorifica
Aptitudini organizatorice
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze
Cunostinte bune operare PC (word,Power Point)

BENEFICII OFERITE

- se va negocia in urma interviului

Este firma de distribuţie masini si utilaje pentru prelucrarea metalelor.
Compania SC. ROM-MACHINE DEVELOPMENT SRL poate acoperi toate necesitatile clientilor in domeniul prelucrarii metalelor, oferind atat utilaje de calitate cat si accesoriile necesare. Clientii nostri beneficiaza de training si SERVICE in GARANTIE si POSTGARANTIE.

Suntem reprezentantii unor companii de renume din Europa si renumele nostru se datoreaza in primul rand raportului calitate-pret al utilajelor pe care le distribuim, promptitudinii de care dam dovada atunci cand clientul are nevoie de noi si nu in ultimul rand calitatii serviciilor oferite.

Odata ajunsi pe piata Romaneasca, am acordat sprijinul nostru tuturor clientilor aflati in programe de finantare Europene, prin maleabilitatea sistemelor de plata pe care le oferim, prin firmele de leasing cu care colaboram prin bancile deschise spre colaborari avantajoase pentru clientii nostri (Garanti Bank). Datorita acestor colaborari am ajutat la implementare a peste 50 de proiecte finantate din Fonduri Europene si am sprijinit alte cateva companii in obtinerea de credite sau leasinguri avantajoase.