ASISTENT MANAGER

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii superioare;
- Cunostinte operare a pachetului Microsoft Office si a softului Global Apps;
- Cunostinte limba engleza, nivel ridicat;
- Capacitate de analiza si sinteza, judecata rapida, capacitate de deductie logica;
- Usurinta in exprimarea ideilor;
- Asumarea responsabilitatilor;
- Rezistenta la sarcini repetitive;
- Capacitate de relationare interumana;
- Adaptare la sarcini de lucru schimbatoare.

CERINTE

- Identifica, selecteaza, negociaza si contracteaza furnizori de servicii de transport si curierat;
- Coordoneaza si monitorizeaza activitatea de transport intern si international;
- Coordoneaza si monitorizeaza activitatea de expeditii prin firme de curierat si prin posta;
- Gestioneaza evidenta intocmirii, inregistrarii si pastrarii documentelor societatii in scopul asigurarii fluxului informational intern si extern al societatii;
- Activitati specifice de secretariat;
- Realizeaza activitatii de marketing in conformitate cu cerintele, sarcinile si obiectivele organizatiei.

BENEFICII OFERITE

Contractul este pe o perioada determinata.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.