Asistent Manager

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de secretariat (scrisori, adrese, intocmire de rapoarte solicitate de manager, comunicare parteneri,protocol,administrativ)
- Activitati de vanzari, marketing, prospectare de piata ca asistent al managerului general
- Activitati minime de contabilitate primara
- asistentul este o persoana care ajuta si completeaza managerul general in munca sa
- Programul de lucru va fi nenormat ca si al managerului general

CERINTE

- Studii superioare economice sau tehnice
- Cunostinte operare PC, rutina si viteza de lucru (Word, Excel - calcul tabelar ordinar)
- Limba engleza - nivel mediu
- Fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
- Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor
- Inclinatii certe pentru activitatea comerciala
- Persoana atenta la detalii cu inclinatie spre frumos , (firma activeaza intr-un domeniu cu puternice valente estetice)
- Permis de conducere categoria B si experienta
- Disponibilitate pentru program prelungit cand este cazul

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri corelate cu performanta

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 10 ani.
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european si produse de ridicat nivel tehnic.Promotor al celor mai noi tendinte in design.
Proaspat distribuitor al renumitei companii germane Hettich cauta personal pentru a configura divizia de vanzare cu acelasi nume.