Asistent Logistica - Contabilitate

BEIA CONSULT INTERNATIONAL - SIEMENS SYSTEM PARTNER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contabilitate primara
- Operare in calculator (stoc, comenzi, facturi)
- Intocmire documente (avize intrare/iesire, fise magazie, NIR)
- Oferirea de asistenta telefonica pentru clienti / parteneri
- Mentinerea activitatii (vanzari, clienti, produse) intr-un program de gestiune

CERINTE

- Pasionat de contabilitate, ambitiosi, cu spirit de echipa
- Absolvent de liceu, cursurile de specializare in contabilitate constituie un avantaj
- Cunoscatori ai echipamentelor de telecomunicatii reprezinta un avantaj
- Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa
- Training-uri / formare profesionala
- Sistem comisioane proiecte
- Program flexibil
- Colectiv tanar si dinamic
- Atmosfera placuta
- Posibilitati de dezvoltare a carierei

DESCRIEREA FIRMEI

BEIA CONSULT INTERNATIONAL - Solutii in comunicatii

Companie de consultanta si servicii in domeniul telecomunicatiilor, activa pe piata de centrale telefonice in Romania din anul 1991, partener autorizat SIEMENS, isi desfasoara activitatea in domeniile: distributie, vanzari, instalari si consultanta.

Distribuim, comercializam si instalam centrale telefonice ALCATEL, SIEMENS, oferim service, gama profesionala de telefoane analogice si digitale, terminale ISDN, servere / soft de comunicatii si gateway EICON, proiecte la cheie, garantie si asistenta, proiectare si executie cablari structurate UTP, consultanta gratuita, sisteme de transmisiuni PCM si HDSL, casti operatoare profesionale.