ASISTENT MEDICAL LABORATOR

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de corecta utilizare a echipamentelor de analiza
Executa analize conform procedurii specifice de analiza si raspunde de exactitatea si promptitudinea analizelor efectuate
Inregistreaza datele rezultate din masuratori in registrele de lucru
Identifica posibilele neconformitati
Monitorizeaza temperatura mediului ambiant si temperatura inregistrata in frigidere si congelatoare
Cunostinte microbiologie

CERINTE

Experienta in cadrul unui laborator de analize medicale constituie conditie OBLIGATORIE!!!
Studii medii de specialitate – Scoala Postliceala Sanitara
Specializare in medicina de laborator
Cunostinte operare PC
Abilitati de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic,
Posibilitati de dezvoltare a carierei
Pachetul salarial se discuta in cadrul interviului

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.