ASISTENT EXECUTIV

ASPAPLAST

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea documentelor interne ale asociatiei: prezentari, studii de piata si statistici in domeniul maselor plastice, rapoarte de activitate, materiale pentru sedinte, materiale publicitare;
- mentinerea relatiei cu membrii asociatiei, presa si alte institutii;
- participarea la organizarea de evenimente interne si internationale: targuri, seminarii, etc.
- mentinerea si actualizarea periodica a informatiilor pe site;
- elaborarea de baza de date pe profil.

CERINTE

- Limba engleza (nivel avansat
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Studii de specialitate in domeniul chimiei constituie un avantaj
- Minim 1 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza in cadrul interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Asociatia Patronala a Prelucratorilor de Mase Plastice