ASISTENT DIRECTOR-perioada determinata de 1 an - URGENT

PATRIA CREDIT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea agendei Managing Partner in calitatea de asistent al acestuia

- Programari sedinte

- Cunoasterea limbii engleze

- Abilitati de comunicare corecta verbala si scrisa

- Preluarea corespondentei si apelurilor telefonice, trimiterea de faxuri sau altor documente prin curier

- Rezervari bilete avion si camere hotel pentru angajati si pentru colaboratorii din strainatate

- Servicii de protocol

- Comandare si distribuire carti de vizita si consumabile de papetarie pentru angajati

- Oferirea de informatii si suport invitatilor/partenerilor companiei

- Inregistrarea in registrele aferente a documentelor/contractelor care intra/ies din companie

- Redactarea diverselor documente: imputerniciri, adrese scrise, instiintari, adeverinte

- Inregistrarea /arhivarea cererilor de concediu

- Mentinerea pontajului si a situatiei concediilor angajatilor

- Efectuarea deconturilor si a solicitarilor de plata la departamentul de contabilitate

- Indosarierea de documente

- Mentinerea relatiei cu furnizorii de servicii/produse necesare pentru departamentul administrative

CERINTE

- Studii superioare absolvite

- experienta de 1 an în activitate de secretariat sau logistic/administrativ

- limba engleza – minim nivel avansat (cerinta OBLIGATORIE!)

- atitudine pozitiva si proactiva

- excelente abilitati de comunicare si relationare

- abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu

Cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, avand o experienta de peste 14 ani de acordare a creditelor pe piata locala.