Asistent director general

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Organizarea agendei Presedintelui companiei;
• Asigurarea de traduceri in cadrul intalnirilor sau traduceri ale documentelor;
• Redactarea si urmarirea corespondentei de protocol;
• Redactare de rapoarte necesare Presedintelui;
• Organizarea intalnirilor de lucru, sedinte, etc;
• Organizarea calatoriilor de afaceri (rezervari hotel, bilete de avion, etc);
• Pastrarea confidentialitatii informatiilor de serviciu;
• Pregatirea documentelor pentru diverse proiecte aflate in derulare;

CERINTE

• Studii superioare absolvite;
• Experienta pe o pozitie similara – minim 3 ani;
• Cunostinte de operare PC (MS Office, Outlook – email, agenda)- nivel utilizator avansat;
• Cunostinte de limba engleza – nivel avansat;
• Cunostinte a doua limba straina – constituie avantaj;
• Aptitudini foarte bune de organizare;
• Capacitatea de a ierarhiza si pune sarcinile / activitatile in ordinea prioritatilor;
• Atitudine pozitiva, energica, capabil sa lucreze intr-un mediu solicitant;
• Capacitate de analiza si rezolvare a problemelor / filtrare a informatiilor;
• Persoana disciplinata, organizata,proactiva, diplomata;
• Prezenta agreabila, deschisa.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru riguros, profesionist.
Locatie centrala.
Salariu atractiv.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/