Asistent Departament Vanzari

Euro Quip International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primirea si expedierea corespondentei de toate tipurile ( e-mail, tel, fax, etc) numai pentru departamentul de vanzari;
- Sarcini zilnice de rutina (precum: discutii telefonice cu furnizorii straini, cu dealerii companiei si clienti);
- Traduceri din/in limba Engleza;
- Urmarirea ofertelor transmise de catre Departamentul de Vanzari;
- Intocmirea diverselor situatii de vanzari;
- Indeplinirea altor sarcini administrative.

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare si prezentare;
- Prezenta placuta;
- Cunostinte generale de operare PC: MS Office (Word, Excel);
- Responsabilitate si adaptabilitate;
- Abilitati de organizare;
- Engleza nivel fluent;
- Experienta intr-un post similar reprezinta un avantaj;
- Persoana dinamica, activa, deschisa la noi provocari.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de lucru si dezvoltare profesionala in cadrul unei companii dinamice si tinere;
- Salariu competitiv si beneficii multiple.

DESCRIEREA FIRMEI

Importatoer de scule si echipamente pentru service auto